rekrut86 czerwiec 16 2014 15:24:19 0 ˇ 50
Wreszcie koniec!

Zamek Skotniki - KS Gozdów 15:00, 15.06.2014r.

sędzia: Michał Dobrowolski

Przed żółto-czarny już tylko jedno spotkanie w tym fatalnym sezonie, a w zasadzie zmarnowanej rundzie wiosennej. W niedzielę Zamek zagra z największym przegranym tego sezonu, KS Gozdów zimował na pozycji lidera, a wiosną zdobył zaledwie siedem punktów (tylko LKS Gieczno zdobyło mniej oczek)! W pierwszym spotkaniu żółto-czarni rozbili gozdowian 7:3, po tym spotkaniu nikt się nie spodziewał, że sezon będzie kończył się w tak fatalnej atmosferze.

Po meczu odbędzie się zebranie, każdy zawodnik proszony jest o przyniesienie CAŁEGO SPRZĘTU, gdyż po meczu każdy będzie musiał go zdać.

!!!PAMIĘTAĆ O DOWODACH I LEGITYMACJACH!!!
!!!4 KOMPLETY STROJÓW!!!
rekrut86 czerwiec 12 2014 12:10:43 0 ˇ 158
Chodzonego
KKS Koluszki II - Zamek Skotniki 4:1 (2:0)
                            90'+2 M. Bogusławski

Skład: M. Rezler - D. Gajdziak, B. Walczak, D. Karczewski, M. Bogusławski - P. Białkowski, M. Jęczkowski, T. Żurawski, Chmielewski - M. Płóciennik, B. Ślęzak (46' A. Ślęzak)
rekrut86 czerwiec 09 2014 13:15:34 0 ˇ 59
Kompromitacja
Zamek Skotniki - Iskra Głowno 2:4 (0:3)
78' D. Karczewski
83' M. Oleski

Skład: M. Rezler - D. Karczewski, B. Walczak (P. Białkowski), K. Gawron, A. Rozwenc - M. Ślęzak, G. Sadowski, M. Jęczkowski, B. Ślęzak (Chmielewski) - M. Oleski, M. Bogusławski

W niedzielę skotniczanie rozegrali swój najgorszy mecz w tym sezonie. Większość zawodników...

Za ciosem!

Zamek Skotniki - Iskra Głowno 14:00, 01.06.2014r.

sędzia: Artur Reczulski

W niedzielne popołudnie do Rosanowa przyjedzie drużyna Iskry Głowno. Najbliższy rywal żółto-czarnych zajmuje w lidze dopiero 10. miejsce z dorobkiem zaledwie 11 punktów. Iskra to najsłabszy zespół rundy wiosennej, w siedmiu meczach zdobyła zaledwie punkt, przy bilansie bramkowym 12:31! Zespół z Głowna ma również serię czterech wyjazdowych porażek, ze wszystkich ośmiu delegacji przywiózł zaledwie 4 punkty. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Głownie, Zamek miał ciężką przeprawę, mecz był wyrównany, ilość sytuacji podbramkowych była bardzo skromna, jednak strzał Mateusza Ślęzaka zza szesnastki dał zwycięstwo skotniczanom. Żółto-czarni obecnie plasują się na 5. lokacie, jednak do czwartych rezerw KKS Koluszki tracą zaledwie punkt, niestety szanse na podium dla Zamka są już tylko matematyczne. Wiosną skotniczanie wygrali wszystkie trzy domowe spotkania, ze znakomitym bilansem bramkowym 17:3, warto wyśrubować przynajmniej tę statystykę!

rekrut86 maj 28 2014 13:19:24 0 ˇ 123
Ułańska fantazja defensywy
LKS Gieczno - Zamek Skotniki 3:6 (3:4)
2' ?.?.               5' 90' Grzegorz Sadowski
30' ?.?.             28' Marek Oleski
45'+1 ?.?.         35' 37' Mateusz Ślęzak
                       81' Mateusz Jęczkowski (k)

Skład: M. Rezler - D. Karczewski, B. Walczak, A. Rozwenc, D. Gajdziak - M. Ślęzak, G. Sadowski, M. Jęczkowski, T. Żurawski - M. Oleski, M. Bogusławski

Fatalnie rozpoczęło się spotkanie w Giecznie dla żółto-czarnych. Chwilę po rozpoczęciu meczu, gospodarze mieli rzut autu na wysokości pola karnego, pod dalekim wyrzucie piłki, minęło się z nią dwóch obrońców Zamka, a zamykający akcję...

Przełamać wyjazdową niemoc!

LKS Gieczno - Zamek Skotniki 16:00, 25.04.2014 r.

sędzia: Konrad Woźniak

Przed żółto-czarnymi kolejny wyjazd, w rundzie wiosennej przegrali wszystkie trzy mecze na obcych boiskach, doliczając wpadkę z Fenixem, wyjazdowa niemoc liczy już cztery spotkania. W rundzie jesiennej zawodnicy Zamka nie mieli litości i ograli niedzielnego rywala, aż 8:2! Od tamtego spotkania drużyna Gieczna długo trzymali fason, jednak w ubiegły weekend zostali rozbici przez Powstańca Dobra 0:9! LKS Gieczno zamyka ligową tabelę, z bagażem ośmiu punktów, z czego siedem zdobyli na własnym terenie. Skotniczanie nie powinni liczyć na powtórkę z rozrywki, gdyż specyfika boiska w Giecznie powoduje, że mimo słabych wyników, miejscowy LKS przed własną publicznością wysoko nie przegrywa, dobrze ukazuje to różnica bilansów bramkowych, domowy 14:20 (-6), wyjazdowy 8:35 (-27). Dla Zamka ten sezon jest już zaprzepaszczony, obecnie zajmuje 6. miejsce i ciężko będzie o wywalczenie lokaty wyższej niż 5.

!!!ZBIÓRKA NA PL. KILIŃSKIEGO O 14:45!!!
rekrut86 maj 21 2014 14:57:59 0 ˇ 119
Ponownie dobry początek, fatalny koniec!
Czarni Smardzew - Zamek Skotniki 3:1 (1:1)
                                2' M. Płóciennik

Skład: M. Rezler - K. Urbaniak (75' D. karczewski), M. Nijak (80' T. Żurawski), A. Rozwenc, D. Gajdziak - M. Kowalczyk (55' M. Ślęzak), M. Jęczkowski, G. Sadowski (65' B. Walczak), M. Oleski - M. Bogusławski, M. Płóciennik
rekrut86 maj 19 2014 13:31:34 0 ˇ 72
Derbowo-nerwowo

Czarni Smardzew - Zamek Skotniki 11:00, 18.05.2014r.

sędzia: Marcin Pionko

Niedzielny rywal żółto-czarnych rozgrywa jeden z najlepszych sezonów ostatnich lat. Czarni zajmują drugą lokatę w lidze, ze stratą zaledwie punktu do lidera. Drużyna, że Smardzewa znakomicie gra na wiosnę, serię pięciu kolejnych zwycięstw przerwał dopiero w ubiegłą sobotę przewodzący w rozgrywkach LKS Gałkówek (1:1). Czarni mają również serię pięciu domowych zwycięstw z rzędu, na własnym boisku przegrali zaledwie raz, we wrześniu z drużyną KS Gozdów. Nie rokuje to dobrze dla skotniczan, którzy na wyjazdach spisują się przeciętnie, z ostatnich trzech delegacji zdołali przywieźć zaledwie punkt. Zamek mierzył się z Czarnymi na poziomie ligowym siedmiokrotnie, żółto-czarni triumfowali czterokrotnie, dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala, a raz doszło do podziału punktów, bilans bramkowy korzystny dla skotniczan 22:10. Czarni Smardzew to bardzo specyficzna drużyna, w sezonie 2011/2012 zajęła trzecie miejsce z 38 punktami (ze stratą zaledwie dwóch punktów do Huraganu Swędów, który dzięki barażom awansował do Klasy A), a już w rozgrywkach 2012/2013 uplasowali się na dziesiątej lokacie z dorobkiem zaledwie 13 punktów! Gospodarze podejdą do tego spotkania bardzo umotywowani, po pierwsze są bliscy historycznego awansu, po drugie będą chcieli zrehabilitować się za wysoką jesienną porażkę (1:4) i co najważniejsze jest to spotkanie derbowe! Przed żółto-czarnymi bardzo ciężka przeprawa, nikt w Czarnych nogi nie będzie odstawiać, a taki styl gry może zniechęcić do gry kilku zawodników Zamka. Jeżeli w niedzielę wszyscy będą walczyć jak w meczu z Powstańcem twardo grał Karol Urbaniak, to będzie dobrze!

!!!PAMIĘTAĆ O KILKU STROJACH!!!
rekrut86 maj 14 2014 10:26:22 0 ˇ 155
Pod dyktando gospodarzy
Zamek Skotniki - Powstaniec Dobra 4:2 (2:0)
9' M. Płóciennik
37' 81' M. Bogusławski
74' M. Kowalczyk

Skład: M. Rezler - K. Urbaniak, B. Walczak, K. Gawron, D. Gajdziak (85' D. Karczewski) - M. Ślęzak (60' B. Ślęzak), M. Jęczkowski, T. Żurawski (46' M. Kowalczyk), M. Oleski (90' M. Jędrzejczak) - M. Płóciennik, M. Bogusławski
rekrut86 maj 13 2014 09:39:19 0 ˇ 61